Ali Suavi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali Suavi Forum

Ali Suavi i.ö.o forumu

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

öğrencileri değerlendirelim

5 posters
YazarMesaj
Melike
Moderatör
Moderatör

öğrencileri değerlendirelim Empty
MesajKonu: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Mart 05, 2007 9:10 pm

okulda öğrenciler kurallara uyuyor mu?bence uymuyor bunu nasıl önleyebiliriz önerileriniz bekliyorum:king:
HIGHFLY
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2007 1:08 am

OKULDA KURALLARA UYAN VARSA HABER VER!!!!!!! Laughing KURALLARA SEN BİLE UYMUYON(BAZEN)YANİ DOĞALDIR TAKMA KAFANA VE BİŞEY YAPILAMAZ BU KONU İLE İLGİLİ!!!!!!!!!!!! lol! afro
-ASLIHAN-
Üye
Üye
-ASLIHAN-

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 8:26 pm

aslında okul kurallarına uymak basit bi iş sadece kurallara uymaya çalışacaksın (ne güzel bi tavsiye) ancak gözden kaçan veya istenmeyen durumlarda olabilir ama yinede tüm öğrenciler okul kurallarına uymaya çalışırlarsa daha iyi olmaz mı
dreamqirl_esqi
Moderatör
Moderatör
dreamqirl_esqi

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 8:26 pm

kurallaraa HERKES uymuor diemessn uymayan bisürü kişi war ama sn herkes dıosun özellkle 6lar kuralla uyuyor istisnalar dışnda...(mertee)
-ASLIHAN-
Üye
Üye
-ASLIHAN-

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 8:28 pm

bu arada bir şey daha söylicem ben melike'yi kuralları çiğnerken görmedim Very Happy savunmak gibi olmasın (gerçi savunulcak bi şey yok ama nese) melike gayet kurallara uyan örnek bi öğrenci
tayfun12
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye
tayfun12

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 8:47 pm

melike mi Very Happy Laughing

ben gördüm uymadığını yerine göre bende uymuyorum ama bugün boş yere azar yedim onu biliyorum(By Hikmet Hoca)

arkadaşla kapısının önündeyiz, biri geldi odası neresi dedi, burası fln girdi içeri işte dalgasına dedim kapıyı tıklatalım hatta dedi arkadaş ben tıklatıyım fln (bakın tıklatmadık) gidiyoduk tam kapıda Hikmet Hoca çıktı dışarı Bi baaardı heyt diye gelin bakıyım sende gel fln siz kapının önünde ne yapıyosunuz (geçirdi geçirecek) dedim arkadaşa içeriyi odayı gösterdik dağılın lan diye baardı anlamadım niey baardı lol!
Hande

Hande

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 5:21 pm

MELİKE SANA BİR ÖNERİ KURALLAR NE İÇİN VARDIR???TABİKİDE ÇİĞNENMEK İÇİN!!!!!!!BİZİM OKULUMUZDA YASAK KOYMAK YASAKTIR!!!!!!!
Hande

Hande

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 5:22 pm

HA BU ARADA SENİNDE BAZEN KURALLARA UYMADIĞIN GÖRÜLMEZ BİŞİ DEĞİL YANİ .....
tayfun12
Tecrübeli üye
Tecrübeli üye
tayfun12

MesajKonu: Geri: öğrencileri değerlendirelim   öğrencileri değerlendirelim Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 9:49 pm

bende onu diyorum zaten bizim okulda bu kural işini fazla abarttı tamam müdürler anladık otoriter ve prensip sahibisiniz sakinn.....yavaşş.....

öğrencileri değerlendirelim
1 sayfadaki 1 sayfası